Sezon bitmedi, Zühre ile kışın renklerine gardırobunuzda yer açın

by azxbr
0 comment

Zühre Tekstil Tasarım Merkezi’ne göre çok yönlü bir yelpazeye sahip olan 2021/22 Sonbahar-Kış sezonunda, kişisel ifadelere izin veren, akılcı veya ilgi çekici renklere, şifayı, sükuneti ve umudu kucaklayan soft tonlar, bej’ler, ekrular, griler ve ilhamın kaynağı mavi tonlar eşlik ediyor.

Sezonun öne çıkan renkleri:

  • Sessiz ve dinlendirici bir orta ton; mavi
  • Coconut Cream; “Kalın ve zengin kadifemsi beyaz”
  • Olive Branch; Filizlenen taze yaşamın simgesi yeşil ve nefti
  • Ultimate Gray: Soğukkanlılığı teşvik eden ve güven veren yumuşak gri
  • Dark Springs; Karanlıkta siyaha yaklaşacak koyu bir yeşil olan Dark Springs, kullanılan ışık kaynağına ve materyale bağlı olarak etkisi farklılaşan çok yönlü bir ton. Başta abiye kıyafetler olmak üzere tüm giyim kategorilerinde kullanılabilecek bu renk sezonun en dikkat çekici tonları arasında yer alıyor.

Zühre 2021-2022 Sonbahar/Kış sezonunda yine kadınların kombin gücü, tasarım çeşitliliği ve kumak kalitesi ile “Zamansız” ve “Farkını Hisset” sloganı ile sunduğu geniş koleksiyonunda öne çıkan renklere bakacak olursak tabii ki klasik olarak; siyah, indigo, lacivert, acı kahve ve net kahverengi ile birlikte gri, bej, ekru yine vazgeçilmez renkler arasında. Farklı bir tarz yaratmak isteyen ve sıradanlığı sevmeyenlerin tercih edebilecekleri renk seçenekleri olarak da; sarı, pembe, haki, açık yeşil, kiremit rengi oluyor.

Aksesuar detaylarda bileklere odaklanın
Kıyafetleri ön plana çıkaran detaylardan biri olan aksesuarların da trendi Zühre Tekstil Tasarım Merkezi’nin tasarımları ile Zühre 2021-2022 Sonbahar/Kış sezonuna yansıdı . Tasarımlara şıklık ve renk katan aksesuar detaylar arasında bu sezon; düğmeler, bilek detayları, yaka işlemeleri ve kemer seçenekleri göze çarpıyor. Kaban modellerinde kullanılan düğme ve kol aksesuarlar tasarımlara ilhamın şıklığını katıyor.

You may also like

Leave a Comment